Історія нашої школи

Комунальний заклад освіти «Дніпровська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №147 імені В.Чорновола» Дніпровської  міської ради відчинила свої двері для учнів мікрорайону 1 вересня 1993 року.

Було повні дві зміни, були труднощі… Але поступово, з роками, разом з учнями, які прийшли до нас, разом з деревцями, псадженими їхніми руками, народжувалися нові традиції. Міцнів і розвивався творчий потенціал педагогічного колективу, який висунув на перший план розвиток загальнолюдських цінностей учнів і, в першу чергу, особистості дитини як вищої, унікальної цінності, виховання дитини на народних традиціях, в любові до природи.

У 2018 – 2019 навчальному році навчанням охоплено 1688 учнів

Основним пріоритетним напрямком роботи школи є спрямування навчально-виховного процесу на виховання і розвиток фізично досконалої, естетично довершеної особистості в екологічно чистому середовищі.

Мета школи – бути місцем самореалізації та самовизначення особистості й створенняумов для її повноцінного інтелектуального, фізичного й духовного розвитку. З цією метою у нас створено музейний комплекс із 7 музеїв (кімната - музей пам'яті В. Чорновола, кімната - музей історії козацтва, майстерня - музей народних промислів, кімната - музей історії Другої світової війни, кімната—музей Т.Г.Шеченко, кімната—музей «Трагічні сторінки історії України», кімната—музей спортивних досягнень) та багато тематичних кабінетів.

Другого лютого 2010 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 195–р школі присвоєно ім’я Героя України, громадського діяча В’ячеслава Чорновола.