СЬОГОДНІ ПРО ГОЛОВНЕ

Інформування громадськості, батьків майбутніх першокласників

12 квітня

Про вибір  електронних версій оригінал-макетів підручників для 6-х та 5-х класів закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

................................   ...............................    .....................................

24 жовтня Міжнародний день шкільних бібліотек.

Бібліотекарі школи підготували та провели огляд книжкової виставки до Дня захисників та захисниць України

до Дня козацтва   "Козацькому роду нема переводу"

Номери телефонів «гарячих ліній» та відповідних організацій/органів, до яких може звернутись особа у випадках насильства, в тому числі домашнього, а саме:
Національна поліція – 102 (повідомлення про факт насильства);
Урядовий контактний центр – 15-47 (надання психологічної та юридичної консультацій особам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, стосовно дітей або загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам та дітям); Протидіяти насильству може кожен. Не залишайтесь байдужими і телефонуйте на «1547»

безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;
національна «Гаряча лінія» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335 або 116-123 (з мобільного).

Результати вибору підручників для 5-х класів на 2022-2023 навчальний рік

Завершення навчального року під час воєнного стану

Зважаючи на обставини комунальним закладам освіти Дніпра було запропоновано внести зміни до структури навчального року та завершити його 27 травня.

Завершення навчального року 27 травня пропонується за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання.

ТЕРМІНОВО! ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

З 24 лютого 2022 року у зв'язку із введенням воєнного стану на всій території України навчальний процесс для всіх здобувачів освіти КЗО "Середня загальноосвітня школа №147 ім. В.Чорновола" ДМР переведено у дистанційний формат. За детальною інформацією з приводу доступу до онлайн уроків прохання звертатися до класних керівників та викладачів. Про термін дії таких обмежень буде повідомлено додатково.

У разі будь-яких питань з приводу організації навчального процесу, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу закладу  освіти   [email protected].

Безпечна дорога до дому

/uploads/editor/3172/100286/news_74/urok_z_bezpeki_dorozhnogo_ruhu_chastina_ii_iz_surdoperekladom.mp4

12 квіт. 2023
Комплексна та якісна підготовка до мультимедійного тесту https://edu.dniprorada.gov.ua
2 квіт. 2023
Нагадуємо вам, що відповідно до наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 21.02.2023 № 3 з 03.04.2023 розпочинається прийом заяв до перших класів у комунальних закладах загальної середньої освіти Дніпровської міської ради.
1 січ. 2023
1 січня в Україні відзначають Новий рік. В цей день заведено збиратися за новорічним столом, дарувати подарунки родичам та близьким.