Безпека дітей в Інтернеті

Для інформування батьків учням в щоденники бла вклеена інформація щодо небезпечних ігор в інтернеті .

Шановні батьки.

Доводимо до Вашого відома ,що останнім часом в соц.мережах  (ВКонтакте .Фейсбук та інші) поширились  заклики до підлітків до суїциду . Механізм залучення підлітків через участь в так званих іграх  : Синій кит,Море китів,Тихій дім( Подозрительные Хештеги:

#f53 #f57 #f58 #d28 #морекитов #тихийдом #хочувигру #млечныйпуть)!

Посилання на сайти ,де можно ознайомитись більш детально :

1.Как оградить детей-подростков от суицидальных игр в Сети

2. "Синий Кит Игра" - ВК, #морекитов, суицид, #тихийдом, 50 дней

Ще одна небезпечна гра: «Беги или умри».

Хто змушує дітей кидатися під машини. За соціальним мережам і мессенджерам в останні кілька днів з величезною швидкістю поширюється повідомлення-попередження про нову смертельно небезпечній грі "Біжи або помри", що з'явилася в підлітковому середовищі. Суть ризикованого розваги полягає в тому, щоб встигнути перебігти дорогу перед близько йде машиною.

Отже,спасти в таких випадках може тільки довірливі відношення між батьками (дорослими)та дітьми.

БУДЕМО ЖИТИ СЧАСТЛИВО! Всім щастя та здоров`я.

Підпис класного керівника  ____________________ Підпис батьків___________________________

У багатьох підлітків трапляються проблеми у житті, які здаються їм нерозв'язними. Тоді вони найбільше потребують підтримки і любові своїх близьких людей - не показовою і оптимістичною, а допомоги в розумінні себе і світу.

Поради, як не попастися у до  зловмисників:

1.   Якщо на вашу адресу чи телефон приходить повідомлення сумнівного змісту із незнайомого номера чи абонента – проігноруйте його.

2.   Якщо такі повідомлення повторюються і від вас щось вимагають – повідомте про це своїм батькам чи у поліцію.

3.   Якщо ви володієте інформацією про когось із своїх друзів, які вже грають у подібну гру, ви повинні негайно повідомити про це дорослих – у школі, вдома, батьків.

4.   Запамятайте, що всі негаразди і проблеми можна вирішити, звернувшись за допомогою до дорослих.

Ключові повідомлення

Безпечні інформаційні технології

24 січня 2013 року розпочнеться безкоштовний курс дистанційної освіти "Безпечні інформаційні технології - 2"
Для українських вчителів та соціальних працівників створено курс дистанційної освіти "Безпечні інформаційні технології". Навчання буде проводитись на громадській платформі civicportal.org

Метою курсу є розвиток умінь учасників у сфері безпечного користування інформаційними технологіями. У ході навчання учасники довідаються про вплив інформаційних технологій на фізичне та психічне здоров'я, про інтернет-залежність, зможуть розширити свої знання про легальні і шкідливі програми та обміркувати проблему кіберзлочинності.

Дистанційний курс дає унікальну можливість отримати безкоштовно додаткову освіту без відриву від праці, виділяючи на це 20-30 хвилин кілька разів на тиждень впродовж місяця.

Кожен з учасників, завершивши курс, отримає сертифікат.
Зареєструватись на навчання можна за електронною адресою [email protected]

Відповідно до листа Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 18.02.2013 № 199/5-06/02/450-12-15Ев/р «Щодо інформування про рішення Національної Комісії від 31.01.2013 №33», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.03.2013 № 1225/0/211-13 «Про виконання рішення Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 31.01.2013 №33» управління освіти та науки міської ради повідомляє.

З метою унеможливлення доступу школярів через мережу Інтернет до комп’ютерних ігор «Fеаr», «Fеаr 2», «Fеаr 3», «Роstal 2: Раздели боль», що містять елементи насильства й жорстокості, необхідно додатково здійснити заходи щодо фільтрації контенту, несумісного з навчальним процесом.

Спеціалізовані веб-ресурси:

Програмне забезпечення  для блокування небажаної інформації на сайтах: